BaBaLaTV

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11.1 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Parasetamol
BaBaLaTV mobil uygulaması Oğuzhan Uğur'un eğlence dünyasını IOS mobil cihazlara getiriyor.

Oldukça farklı bir şekilde takipçilerini bilgilendirmeyi başaran ve milyonlarca kişi tarafından sevilerek takip edilen Oğuzhan Uğur'un BaBaLaTV'de sunmuş oldukları içerikler IOS  mobil cihazınız ile daha yakınınızda olacak. Olaylara bakış açısı oldukça mizahi ve farklı olan Oğuzhan Uğur dijital ortamı kaliteli bir şekilde kullanan Youtuberlardandır. 

Oğuzhan Uğur hayranları mobil cihazdan onu daha kolay takip edecek ve eğlencelerini daha yakından takip etme imkanını elde edecekler. Sıkı durun BaBaLaTV mobil cihazınızdan da sizlere kocaman bir eğlence dünyası sunacak. Gündemde yaşanan olaylara kendi şahsına uygun mizahi bir şekilde eleştirel bir bakış açısı sunan Oğuzhan Uğur artık sadece bilgisayarınızda değil aynı zamanda mobil cihazınızda sizlere hizmet verecektir.

Her an güncel içerikler sunmayı başaran BaBaLaTV uygulamasının içeriklerini artık kaçırmayacaksınız. Bu konuda IOS cihazınız sizlere yardım edecektir. Sizde bu imkanı elde etmek için BaBaLaTV uygulamasına sahip olabilirsiniz. Rönt sistemine dahil olmak isterseniz uygulama üzerinden başvuru yapabilir ve kendi röntünüzü seyretmenin tadını çıkartabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
BaBaLaTV indir
DİĞER SÜRÜMLER