BaBaLaTV

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Parasetamol
Oğuzhan Uğur hayranları kendisini daha yakından takip etmek için BaBaLaTV uygulamasına sahip olabilir.

Oğuzhan Uğur ve ekibinin bir araya gelerek oluşturdukları BaBaLaTV içerikleri bu uygulamayla elinizin altında olacak. Ayrıca bu uygulama sayesinde Rönt ve Olaylar başvurularını yapabileceksiniz. Artık Oğuzhan Uğur mobil cihazınızda bulunarak sizlere daha yakın olacaklar. Eğlenceyi farklı bir açıdan takipçilerine sunarak onları eğlendiren Oğuzhan Uğur sizleri mobil cihazınızdan eğlendirmeye devam edecek.

Youtube kanalı olarak da takipçilerine ulaşan Oğuzhan Uğur mobil cihazınızda da yerini alarak sizlere daha yakın olacak ve sizleri daha fazla eğlendirecektir. Sunulan içerikleri kaçırmamak için dilediğiniz an BaBaLaTV uygulamanızı açarak keyiflenebilirsiniz. Rönt, Olaylar, Taş-Aşk, Veledül, Korkoloji kategorilerinin yer aldığı BaBaLaTV'den faydalanmak için uygulamanıza başvurabilirsiniz.

Uygulama mobil cihazınızın oldukça küçük bir kısmını kaplayacaktır. Yani cep telefonunuzun hafızasını oldukça dolduracak olan BaBaLaTV uygulamasında sizde eğlencenin farklı bir boyuna şahit olabilirsiniz. Oğuzhan Uğur ve ekibi tarafından geliştirilen Rönt sistemine sizde uygulamanızdan dahil olabilir ve kendinizi röntten takip edebilirsiniz. Uygulamayı Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirmeniz mümkündür, daha sonrasında eğlence sizleri karşılayacaktır. 

Daha Fazla Göster
BaBaLaTV indir
DİĞER SÜRÜMLER